Spacák - spací pytel Yate

Firma YATE je původní česká společnost, která byla založena v roce 1991.

Jejím cílem dodávat na tuzemský trh výrobky související s aktivitami v přírodě. Hlad po vybavení do přírody byl velký, ale informací, kde a jak ho sehnat málo. Nejprve začali dovážet izolační podložky pod spací pytle, které byly již z totality známé jako karimatky.

Začali dodávat další doplňky pro sport a pobyt v přírodě, takže v současné době jsou schopni Vás kompletně vybavit pro téměř všechny outdoorové aktivity. Hlavní oblasti zůstavají stále stejné. Ssamonafukovací i pěnové karimatky a spacáky. Mnohé z produktů sami vyrábí, ale hlavně je dováží od renomovaných evropských výrobců.

Ani po 25-ti letech se jejich předsevzetí nezměnilo, stále vám chtějí pomáhat k dosažení vysněných cílů tím, že vás vybaví kvalitními a při tom cenově přijatelnými výrobky. Cíl přitom může být pro každého z vás jiný. Pro někoho je to zájezd k moři, pro jiného turistika a pro další expedice do velehor. Velmi nás těší, když zjišťujeme, že vám produkty pomáhají a že je rádi používáte. Zavazuje nás to k tomu, abychom se ještě více snažili vycházet vstříc vašim potřebám a vkusu.

Yate se zaměřujeme zejména na aktivní prožití volného času a proto vyžaduje, aby výrobky byly nejen funkční, ale i moderní. Neustále je dohlíženo na kvalitu zboží a je snaha držet krok s nejmodernějšími trendy.